KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509322
nr 1250 9322
Torun Munthe-Brate
(1891-1993), Sverige
Oljemålning, Hästar. Olja på pannå. Signerad, daterad 1956, ca 55x62 cm
Torun Munthe-Brate, född 1891, död 1993, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:58:50
27/4 19:43:18
Torun Munthe-Brate
Läs mer om Torun Munthe-Brate